• Škol. rok 2022/2023

• ​​​​​​

Mimoriadne ocenenia za úspešnú reprezentáciu školy

8.B – Tomáš Lang - 1.miesto okresné kolo Fyzikálnej olympiády kat. F, 1.miesto okresného kola Matematickej olympiády v kat.Z8, 100% výsledok a úspech v informatickej súťaži – iBobor, úspešný riešiteľ a 3.miesto v rámci Slovenska v MATEMATICKOM KLOKANOVI; úspešný riešiteľ IQ olympiády, bol členom tímu, ktorý reprezentoval školu v matematicko-fyzikálnej súťaži Náboj Junior a členom tímu žiakov, ktorí reprezentovali školu v Enter olympiáde v oblasti mikrobitov.

8.A – Emil Svitek - 1.miesto v okresnom kole Dejepisnej olympiády a 2.miesto v krajskom kole Dejepisnej olympiády. Reprezentoval školu na OK Pytagoriády, bol členom tímu ktorý reprezentoval školu v matematicko-fyzikálnej súťaži Náboj Junior a naviac je zdatný v jazykoch napr. v medzinárodnej súťaži English Star s úspešnosťou 99%.

8.B – Juraj Cabúk - 1.miesto v okresnom kole  recitačnej súťaže Hviezdoslavov Kubín, reprezentácia na krajskom kole. Úspešný riešiteľ okresného kola Matematickej olympiády , kat.Z8. Bol členom úspešného tímu, ktorý reprezentoval  školu v športových súťažiach.

3.C – Agáta Kaňková - aktívne sa zúčastnila školu na Majstrovstvách Slovenska zmiešaných družstiev v zrýchlenom šachu, kde obsadila 2.miesto. Je aj úspešnou riešiteľkou okresného kola Pytagoriády – 2.miesto.

7.B – Samuel Gábel - 1.miesto v okresnom kole Matematickej olympiády, kat.Z7 a 2.miesto v okresnom kole Pytagoriády, kat.P7.  Patrí medzi 20% najúspešnejších žiakov v riešení MATEMATICKÉHO KLOKANA.

5.B – Samuel Faktor - Okresné kolo Geografickej olympiády, kde sa umiestnil na 4. mieste.  V riešení MATEMATICKÉHO KLOKANA získal 83,3%.

5.B – Jakub Kodad -  Okresné Kolo Matematickej Olympiád Z5 získal 2.miesto,reprezentoval školu na majstrovstvách Slovenska zmiešaných družstiev v zrýchlenom šachu, úspešný riešiteľ MATEMATICKÉHO KLOKANA, získal 90,8 %-patrí medzi 20% najúspešnejších klokanov vo svojej kategórii, je aj úspešný riešiteľ medzinárodnej súťaže English Star s 97%-ným výsledkom.

8.C – Dorothy Kučíková - Okresné Kolo Pytagoriády a Okresné  súťaže Slávik Slovenska - 3. miesto.

8.C – Matej Jurašík - Okresné kolo Matematickej olympiády Z8 a bol jej úspešným riešiteľom. Zapojil sa do medzinárodnej súťaže MATEMATICKÉHO KLOKANA, kde vo svojej kategórii získal 95,8% a umiestnil sa na 3. mieste. Bol členom tímu, ktorý reprezentoval školu v matematicko-fyzikálnej súťaži Náboj Junior.

8.C – Michaela Moravčíková - Okresné kolo Matematickej olympiády Z8 - získala 3. miesto. V medzinárodnej súťaži MATEMATICKÝ KLOKAN získala 81,7% a umiestnila sa medzi 20% najúspešnejších riešiteľov. Patrí medzi riešiteľov so 100% výborným skóre v medzinárodnej jazykovej súťaži English Star.

4.A – Zuzana Seková - 1.miesto  súťaže Poetický Púchov s celoslovenskou účasťou súťažiacich.

4.A – Michal Kebísek -  Na Majstrovstvách Slovenska v kategórii do 15.rokov  v riešení SUDOKU sa umiestnil na 2. mieste.

4.C – Paula Gabrišová - Vybojovala 2. miesto v okresnom kole Pytagoriády, pekné výsledky dosiahla v matematických súťažiach KLOKAN a VŠETKOVEDKO. Žiačka je usilovná a príkladne si plní svoje školské povinnosti.

6.C – Michaela Plánovská - Okresné kolo Biologickej olympiády-kategória E-2. miesto, Krajské kolo Biologickej olympiády kategória E-úspešná riešiteľka. Žiačka úspešne reprezentovala školu v recitačných súťažiach a bola úspešná v MATEMATICKOM KLOKANOVI.

8.B  – Radovan Čač iBOBOR - 1. miesto-100% vo svojej kategórii. Patrí medzi 20% najúspešnejších riešiteľov v MATEMATICKOM KLOKANOVI, kde získal 84,2%. V tomto školskom roku bol členom tímu, ktorý reprezentoval školu v matematicko-fyzikálnej súťaži Náboj Junior a členom tímu žiakov, ktorí reprezentovali školu v Enter olympiáde v oblasti mikrobitov.

6.B  – Dominik Máček -úspešný riešiteľ iBOBOR. Okresné Kolo Pytagoriády - 3. miesto, v MATEMATICKOM KLOKANOVI mal úspešnosť 86,7% a umiestnil sa na 14. mieste.

7.A   – Tobias Sviečka - Riešiteľ MATEMATICKÉHO KLOKANA.

8.B   – Eliška Košecká - Účasť vo výtvarnej súťaži – VČELY,VČIELKY, VČELIČKY a tiež úspešnou riešiteľkou Matematickej súťaži KLOKAN.

8.B   – Tomáš Holczhei - účasť na Dejepisnej olympiáde a na súťaži English Star uspel s 91% výborným výsledkom.

9.A   – Martin Clerici - Okresné kolo olympiády v GEOGRAFII, Okresnom Kole DEJEPISU a bol úspešným riešiteľom okresného kola CHÉMIE. Bol členom tímu,  ktorý reprezentoval školu v matematicko-fyzikálnej súťaži Náboj Junior.

9. B - Diana Prokopová - Dlhoročná úspešná reprezentantka školy v matematických súťažiach. V OK MO Z9 získala 3.miesto, postúpila a statočne bojovala na krajskom kole tejto olympiády.  Testovanie T9 zvládla na výbornú a bez prijímacích skúšok bola prijatá na vybranú SŠ. Je snaživá s výbornými výsledkami, vzorným správaním, kamarátska  a ústretová každému pomôcť.

9.A – Lea Pečeňová - English Superstar dosiahla vynikajúci 100% výsledok, je to jedna z aktívnych organizátorov Týždňa MATematiky.

Matematik Roka

8.B – Tomáš Lang

Iné aktivity, zveľaďovanie areálu školy

9.C – Vanesa Mariničová - Talentovaná, nielen školu, ale aj naše mesto Púchov reprezentovala na majstrovstvách  Slovenska, kde sa umiestnila na 1.-3.mieste a postúpila na Majstrovstvá sveta, ktoré sa uskutočnili v Chorvátsku, v tanečnej choreografii družstiev a získala 3.miesto. Je členkou tanečnej školy Choreofactory  a mohli ste ju vidieť tancovať u nás, na školskom dvore popoludní na MDD.

9.C – Tomáš Sekáč - Dlhodobá úspešná reprezentácia školy v športových súťažiach, výborný prospech, vzorné správanie. Člen tímu, ktorý reprezentoval školu v matematicko-fyzikálnej súťaži Náboj Junior. V testovaní T9 dosiahol výborné výsledky a postúpil na SŠ bez prijímacích skúšok.

9.A: Ivan Luhový, Teodor Kadlečík, Martin Clerici, Paulína Mohyláková, Kristián Ondrička, Christopher Urban

9.B: Tobias Murtin, Michal Klučka, Jozef Baláž, Jozef Čechuty, Jakub Hamár, Tomáš Hoško, Tobias Hamšík, Alexander Flodr, Šimon Riljak, Ľubomír Krško, Natália Bednáriková, Mária Kurcinová,  Vanessa Horečná

9.C: Adrián Kucharík, Rastislav Bradáč, Matiáš Guzma, Ivan Kmecík